• In English
  • Експортерам ячменю та гороху до Китаю: вимоги до документів та термін подачі
    , опубліковано 04 Серпня 2026 року о 12:12

    Держпродспоживслужба нагадує усім зацікавленим особам, що з метою забезпечення вимог Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю з України до Китаю між Мніагрополітики та Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки та Протоколу фітосанітарних вимог щодо експорту гороху з України до Китаю між Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Генеральною митною адміністрацією Китайської Народної Республіки формуються наступні переліки:

    Перелік місць зберігання, з яких планується експорт ячменю до КНР;
    Перелік осіб, які планують експорт ячменю до КНР;
    Перелік підприємств, які вирощують горох для експорту до КНР;
    Перелік підприємств, які планують експорт гороху до КНР;
    Перелік підприємств, які переробляють та зберігають горох, що експортується до КНР.
    Документи, які підтверджують проведення фітосанітарних процедур, щодо місць вирощування та місць зберігання ячменю та гороху з метою включення осіб до вищевказаних Переліків надаються на електронну пошту [email protected] в термін до 17.08.2026 для подальшого інформування Китайської Народної Республіки.

    Зразки заяв та список необхідних документів розміщено на порталі Держпродспоживслужби в розділі «Міжнародне співробітництво» – «Фітосанітарія, контроль у сфері насінництва та розсадництва» – «Фітосанітарні вимоги країн» – «Фітосанітарні вимоги КНР».

    Call Now Button
    Будь в курсі подій