• In English
 • Вдосконалення лікувальної роботи – одне із пріоритетних завдань державної служби ветеринарної медицини Буковини.
  , опубліковано 29 Листопада 2016 року о 13:13

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області активно працює над розширенням та вдосконаленням шляхів і методів надання ветеринарних послуг власникам всіх видів тварин, утриманням стабільної епізоотичної ситуації на території області, а також вдосконаленню структури державних установ ветеринарної медицини та максимального збереження всіх працюючих фахівців державних установ. З цією метою постійно проводиться аналіз та оцінка діяльності кожної державної установи, особливо по наданню платних послуг.

  25 листопада 2016 року на базі державних установ ветеринарної медицини Сокирянського району проведено нараду – семінар на тему «Покращення здійснення лікувальної роботи спеціалістами державних установ ветеринарної медицини Чернівецької області». Під час практичної частини семінару його учасники, а це були начальники районних, міської та обласної державних лікарень ветеринарної медицини, керівники та спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області оглянули та ознайомилися з роботою Сокирянської районної та Білоусівської дільничної державної лікарні ветеринарної медицини. Фахівці даних установ продемонстрували в роботі засоби для профілактики АЧС та проведення щорічних диспансеризацій всіх видів тварин у населених пунктах району. На теоретичній частині семінару виступили з інформаціями начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Штефуряк Л.П.- «Здійснення лікувальної роботи державними установами ветмедицини області відповідно до діючих законодавчих вимог», завідуючий сектором організації протиепізоотичної роботи Гараздюк Г. В. – «Стан та перспективи проведення лікувальної роботи в тваринництві області», начальник Чернівецької обласної державної лікарні ветеринарної медицини Мельник П.Г. – «Холодовий ланцюг – основні вимоги по його дотриманню при використанні імунобіологічних препаратів в державних установах ветмедицини», начальник Сокирянської державної лікарні ветмедицини Злой П.В. – «Організація здійснення лікувальної роботи спеціалістами ветмедицини району».

  Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Александрюк О.Г підсумував роботу семінару, дав високу оцінку роботи установ ветмедицини Сокирянського району та поставив конкретні завдання щодо покращення діяльності державних установ ветмедицини області.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій