• In English
 • Колегія
  , опубліковано 12 Лютого 2017 року о 18:18

  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області 03.02.2017 року проведено колегію на тему «Підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби   області за 2016 рік».

  В колегії приймали участь в.о. начальників та спеціалісти районних та міського управлінь держпродспоживслужби, начальники районних та міських лікарень ветмедицини, директори районних державних лабораторій ветмедицини, деректор Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, начальник обласної державної лікарні ветеринарної медицини.

  Про підсумки роботи в 2016 році доповідали:

  – Начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Штефуряк Л.П.

  – Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Клімчук Н.Я.

  – Начальник управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Коврик В.С.

  – Начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Гончар Н.Б.

  Колегією Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області виконувану роботу в 2016 році зазначеними управліннями визнано задовільною.

  Колегією прийнято рішення:

  – Щодо посилення виконання заходів управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарії, в частині контролю за якістю харчових продуктів тваринного походження.

  – Щодо посилення державного санітарно-епідеміологічного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управлінням державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, проводити моніторинг довкілля з метою недопущення інфекційної захворюваності.

  – Щодо посилення контролю за дотриманням законодавчо-нормативних вимог у сфері захисту та карантину рослин управлінням фітосанітарної безпеки, посиленням виконання охоронних заходів території області від занесення регульованих шкідливих організмів.

  – Щодо посилення контролю за розглядом звернень громадян стосовно захисту їхніх прав, проведення інформаційно – роз’яснювальних заходів серед населення, посилення державного ринкового нагляду управлінням захисту споживачів.

  20170203_10540620170203_105347

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій