• In English
 • ДО УВАГИ ДЕРЖАВНИХ ІНСПЕКТОРІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ , ЛІКАРІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ, КЕРІВНИКІВ СВИНОГОСПОДАРСТВ ТА ГРОМАДЯН, ЩО УТРИМУЮТЬ СВИНЕЙ В ВЛАСНИХ ГОСПОДАРСТВАХ
  , опубліковано 26 Квітня 2017 року о 16:16

  Набула чинності нова інструкція з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, яка затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017 № 111 «Про затвердження Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней».

  Важливість нового документа полягає, як у приведенні вітчизняного законодавства у відповідність до вимог законодавства Європейського Союзу, так і в нових важелях впливу для вжиття дієвіших заходів у боротьбі з АЧС.

  Нова інструкція запроваджує поняття біологічної безпеки, господарств з високим рівнем біобезпеки, інфікованого об’єкту тощо. Документ дає визначення закритого режиму роботи, зменшує межі зони захисту та зони спостереження, визначає епізоотичним вогнищем не весь населений пункт, як це було раніше, а лише його частину. Крім того, віднині буде дозволена переробка м’яса здорових тварин із зони захисту, які не є інфікованими, але підлягають знищенню.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій