• In English
 • Інформація про результати епідемічного розслідування спалаху гострих кишкових інфекцій в самоорганізованому наметовому містечку в с. Перебиківці Хотинського району
  , опубліковано 31 Липня 2017 року о 16:16

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області (далі – Головне управління)  інформує про результати епідемічного розслідування спалаху гострих кишкових інфекцій в самоорганізованому наметовому містечку в с. Перебиківці Хотинського району.

  Протягом 07.07.201714.07.2017 за медичною допомогою звернулось 59 хворих, з яких 56 дітей. Лікування в денному стаціонарі Перебиківської АЗПСМ отримували 49 хворих (48 дітей та 1 дорослий).

  Станом на 19.07.2017 всі хворі виписані. Заключні діагнози: дизентерія Зонне – 3 ( підтверджено бактеріологічно), гастроентероколіт ротавірусної етіології -1(підтверджений вірусологічно), гастроентероколіт невстанов-леної  етіології – 55.

  За результатами епідеміологічного розслідування встановлено, що основним етіологічним фактором став ротавірус та штам шигели Зоне.                   В реалізації спалаху були задіяні водний, харчовий та контактно-побутовий шляхи передачі. Фактором передачі інфекції стала забруднена кринична вода. Причина спалаху – вживання неякісної води, порушення технології приготування страв відпочиваючими. Сприяли виникненню спалаху миття посуду забрудненою криничною водою в самоорганізованому наметовому містечку та недотримання правил особистої гігієни відпочи-ваючими.  

  Про виявлені порушення вимог санітарного законодавства   проінформо-вано правоохоронні органи. По даному факту проводиться досудове розслідування слідчим відділенням Хотинського ВП Кельменецького ВП ГУНП в Чернівецькій області, відомості були внесені до Єдиного  реєстру досудових розслідувань за №42017261100000107 із правовою кваліфікацією ч.1 ст.325 КК України.

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій