• In English
 • Інформація щодо спалаху гострих кишкових інфекцій серед учнів Чернівецької ЗОШ
  , опубліковано 27 Жовтня 2017 року о 19:19

  Впродовж 25.10.2017 27.10.2017 року зареєстровано 27 випадків захворювання на гострі кишкові інфекції серед учнів загально-освітнього навчального закладу м. Чернівці, з них 2 госпіталізовано, 25 хворих отримують амбулаторне лікування.  Всі хворі діти є учнями початкових класів (з 1 по 3 клас).

  26-27.10.2017 р. спеціалістами Головного та міського управління проведена позапланова перевірка та епідеміологічне розслідування випадків гострих кишкових інфекцій.

  За результатами виявлених порушень, виявлених під час проведення позапланових заходів державного нагляду на директора приватного підприємства, який організовував харчування в загально-освітньому навчальному закладі складений адміністративний протокол, який скерований для розгляду в судовому порядку, винесено розпорядження про тимчасове припинення функціонування харчоблоку загально-освітнього навчального закладу, знято з реалізації харчову продукцію, яка не відповідала вимогам законодавства щодо якості і безпечності та наданий припис про усунення причин та умов, що сприяли порушенню законодавства.

  В ході епідеміологічного розслідування проведено відбір зразків сировини, харчових продуктів, питної води, відібрано змиви з об’єктів довкілля, обстежено персонал школи та направлено проби для дослідження.

  Проведення комплексу профілактичних, протиепідемічних заходів та лабораторних досліджень триває.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій