• In English
 • Мийні засоби, що не відповідають встановленим вимогам.
  , опубліковано 06 Лютого 2018 року о 17:17

  Згідно повідомлення Чернівецької митниці державної фіскальної служби посадовими особами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області здійснено позапланову перевірку характеристик продукції за видом мийні засоби( країна походження – Туреччина) митне оформлення якої призупинено за результатами контролю продукції відповідно до рішення.

  За результатами проведеної перевірки встановлено, що на рідині в пластикових пляшечках маркування зазначено з порушенням законодавства про мови, що унеможливлює дізнатися про призначення мийного засобу, його склад, інструкцію по використанню із застосуванням заходів безпеки та спеціальних застережень згідно встановлених вимог, чим порушено пункти 11, 13, 16, 17, 20 «Технічного регламенту мийних засобів» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008р. № 717.

  Виходячи з вищенаведеного, дана продукція може становити серйозний ризик, тому відповідно до Закону України про державний ринковий нагляд  і контроль нехарчової продукції» рідина для миття посуду (торгової марки ACORD, виробник RENKSAN Plastik Sunger San. Oe Tic.Ltd), рідина для миття посуду в пластикових пляшечках (торгової марки SPEED виробник “RENKSAN” PLASTIK SUNGER SUN, ve TIG. LTD. STI) заборонені для надання на ринку.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій