• In English
 • На Буковині проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії
  , опубліковано 16 Лютого 2018 року о 13:13

  14 лютого заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, при обласній державній адміністрації.

  На даному засіданні розглянуто питання, щодо епізоотичної ситуації з поширенням африканської чуми свиней на території області.

  Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк проінформував, про наявну ситуацію, котра склалась на Буковині з виникненням АЧС. Зокрема, він повідомив, що з початку року в області зареєстровано 5 спалахів АЧС, в межах яких проводяться заходи з ліквідації захворювання та недопущення його розповсюдження.

  За підсумками засідання комісіі, прийнято рішення:

  – забезпечити дотримання вимог біобезпеки у свиногосподарствах краю різних форм власності, продовжити проведення відповідної роз’яснювальної роботи серед власників свиногосподарств, посилити контроль не допускаючи переміщення живих свиней, без  супровідних ветеринарних документів;

  – забезпечити проведення депопуляції (зниження чисельності) диких свиней, незалежно від сезону та затверджених  лімітів на полювання.

  Про проведення відстрілу, складати відповідні акти за участю представників обласного управління лісового та мисливського господарства, Держпродспоживслужби та користувачів мисливських угідь.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій