• In English
 • Сортуй сміття-збережи довкілля!
  , опубліковано 17 Квітня 2018 року о 14:14

  В зв’язку із набуттям чинності змін до статті 32 Закону України “Про відходи” Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області наголошує про необхідність сортування сміття за видами матеріалів та надає рекомендації щодо правильного сортування сміття.

   

  1. Сортуйте пакувальні матеріали згідно речовини, з якої вони зроблені, та кладіть їх у відповідний контейнер.
  2. Завжди намагайтесязменшити об’ємпакувального матеріалу, який ви викидаєте, це допоможе значно підвищити ефективність збору сортованого сміття.
  3. Зверніть увагу, що папір чи картон, забруднений рештками їжі єнастільки ж шкідливим, як і розчинники чи фарби. Не можна класти у бак для паперу касові чеки чи використані серветки, оскільки це знижує якість сортування паперового чи картонного сміття.
  4. 4. Не слід класти вироби зкераміки чи порцеляни, дзеркала та лампочки до баку для скла, оскільки це зведе нанівець ваші старання по роздільному збору скляного сміття.
  5. 5. Забезпечте правильне сортування алюмінієвої тари (крім алюмінієвих бляшанок також кладіть у бак підноси для їжі та тару з-під продуктів харчування, тюбики, аерозольні балончики та алюмінієву фольгу).
  6. 6. Забезпечте правильне сортування металевої тари (кришки від пляшок та консервних бляшанок, бляшанки з-під риби, аерозольні балончики, інші циліндричні ємності).
  7. У бак для збору пластику кладуться усі види пластикової тари. Не слід класти сюди інші предмети, навіть якщо вони зроблені з пластику.

  Держпродспоживслужба наголошує, що  поки не буде відпрацьовано механізм сортування сміття населенням, спалювання загальних відходів призведе до небезпечних викидів у повітря, що вплине на якість здоров’я населення.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій