• In English
 • Головне управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області надає інформацію про реєстрацію випадків гострих кишкових захворювань в ЗОШ с.Вікно, Заставнівського району, Чернівецької області.
  , опубліковано 23 Квітня 2018 року о 16:16

  Головне управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області (далі – Головне управління) надає інформацію про реєстрацію випадків гострих кишкових захворювань в ЗОШ  с.Вікно, Заставнівського району, Чернівецької області.

  20 квітня до Вікнянської АЗПСМ за медичною допомогою звернулось 30 осіб зі скаргами на нудоту, блювоту, біль в животі, пронос, підвищення температури тіла (37,2-37,8С). Серед тих, що звернулись 24 учні (1-10 класів) та 6 осіб персоналу Вікнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  За результатами медичного огляду захворілих,  із загальної кількості постраждалих стаціонарного лікування з попереднім діагнозом: гострий гастроентероколіт, середньої важкості потребували 4 особи, іншим було надано первинну медичну допомогу, стан їх здоров’я покращився

  Для з’ясування причин та обставин виникнення захворювань спеціалістами Головного управління  спільно з фахівцями ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» та спеціалістами Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено позапланову перевірку загальноосвітньої школи с.Вікно з метою епідеміологічного розслідування.

  В ході перевірки виявлено порушення вимог санітарного законодавства, за результатами якої видано Розпорядження  про припинення та функціонування харчоблоку ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Вікно, Заставнівського району. Крім того буде  надано припис щодо усунення виявлених порушень.

  Етіологічний фактор, джерело збудника інфекції та обставини,що сприяли виникненню спалаху, встановлюються. Проведення протиепідемічних, профілактичних заходів та лабораторних досліджень триває.

  Ситуація знаходиться під контролем Головного управління.

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій