• In English
 • Державний контроль ГУ Держпродспоживслужби щодо реалізації фальсифікованого масла.
  , опубліковано 04 Серпня 2018 року о 13:13

  Державні інспектори  Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області провели моніторингові перевірки щодо  реалізації масла селянського солодковершкового таких виробників, як: ПВП “Молокозавод Карпати”, ТОВ “Техмолпром”, ТОВ “Гадячсир”, ТОВ “Лозівський молочний завод” та ТОВ “Полтавамолпрод”.

  Моніторинговими перевірками охоплено 97 магазинів, 5 гуртівень та   86 торгових точок на агропродовольчих ринках, по результатах яких  не було виявлено  масла вище перелічених виробників   в торговій мережі на території Буковини.

  Головне управління Держпродспродспоживслужби в Чернівецькій області наголошує реалізаторам та  торговим агентам, що  реалізацію  масла селянського солодковершкового необхідно проводити при наявності товарно-транспортної накладної та відповідного маркування.

  Споживачів молочної продукції просимо не купувати масла  на стихійних ринках та звертати увагу на маркування, в т.ч. його склад. При наявності невідповідностей в маркуванні або фальсифікованого продукту звертатись на телефон гарячої лінії Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області  55-75-81 або безпосередньо до  державних інспекторів ветеринарної медицини, які працюють на ринках в державних лабораторіях  ветеринарно-санітарної експертизи.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій