• In English
 • До уваги жителів Буковини!!! (Дата вакцинації диких м’ясоїдних тварин змінюється)
  , опубліковано 13 Вересня 2018 року о 11:11

  Пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

  В зв’язку з продовження робіт по вакцинації на території Івано-Франківської області, в  Чернівецькій області дати щодо вакцинації змінюється. Орієнтовно після 19 вересня  2018 року буде проводитися планова пероральна імунізації м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків єнотовидних собак) проти сказу.

  Сказ – одна з найнебезпечніших вірусних хвороб, спільних для тварин та людей, за якою уражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами  і  завжди закінчується   смертю. Поширюють сказ у природі лисиці, вовки, єнотовидні та бродячі тварини.

  Складна епізоотична ситуація щодо сказу в Україні вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах.

  Вакцинація на території Чернівецької області буде проводитися повітряним розподілом принад з вакциною за допомогою літаків АН 2. Тому, шановні буковинці,  коли ви  побачите літак АН –2, який розкидає приманку з вакциною розміром із сірникову коробку,  просимо не хвилюватись – це лише здійснюється процес вакцинації диких м’ясоїдних тварин. Прохання не брати брикети в руки та не переносити в інші місця.

   

  УВАГА! Розкидання вакцини буде проводитись літаками  в лісових та сільськогосподарських угіддях .

   

  В зв’язку з погодніми умовами терміни здійснення вакцинації можуть переноситись.

  ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій