• In English
 • Відбулось засідання круглого столу щодо використання пестицидів на Буковині.
  , опубліковано 11 Жовтня 2018 року о 11:11

  Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк і начальник відділу контролю за захистом рослин Лідія Кирикович взяли участь у засіданні круглого столу “Вплив використання пестицидів на здоров’я та екологічний стан Буковини”. У заході були залучені представники громадських організацій, медицини, правоохоронних органів та Департаменту агропромислового розвитку Чернівецької ОДА .

  Під час проведення круглого столу обговорено проблему боротьби з неправильним застосуванням хімічних речовин для захисту рослин і шляхи зменшення шкідливого впливу пестицидів на здоров’я мешканців області. Зазначено, що злагоджена робота працівників Держпродспоживслужби, пасічників та агропромислових підприємств привела до зменшення отруєння бджіл на Буковині.

  Олександр Александрюк довів до відома учасників круглого столу інформацію про виконану роботу державними інспекторами з питань обробки садів пестицидами та подальшої реалізації продукції в 2018 році та планування роботи на 2019 рік з цього питання.

  Також було обговорено чимало питань, зокрема про місця проведення ручних робіт по догляду за сільгоспкультурами, водойм і місця відпочинку, зон санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких комплексів.

  Лідія Кирикович  ознайомила учасників круглого столу з методами обприскування садів, такими як вентиляторний і штанговий, роз’яснила яким методом треба обробляти сади в індивідуальних господарствах безпосередньо в населеному пункті.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій