• In English
 • «УКРПОШТА» ВШАНУВАЛА ГЕНЕРАЛА-ВЕТЕРИНАРА
  , опубліковано 25 Жовтня 2018 року о 15:15

  Кожна професія важлива. Так вважає начальник Чернівецької обласної державної лікарні ветеринарної медицини Петро Мельник, який всі роки свого творчого життя віддав цій непростій та нелегкій професії без якої не обійтись, особливо на селі, де люди утримують різну тваринну і пташину живність. Про проблеми цієї галузі, її людей відданих своїй справі Петро Григорович розповів у довідково-публіцистичній книзі «Історія ветеринарної медицини» яка вийшла за редакцією начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександра Александрюка.

   

  Автор фахово узагальнив і описав досягнуті успіхи, проаналізував діяльність різних структур, розповів про їх спеціалістів, яких добре знає за багаторічну спільну діяльність, а останнім часом і як голова обласної організації ветеранів, яка нині об’єднує у своїх рядах понад триста ветеранів-ветерина- рів, більшість з яких, не дивлячись на поважний вік, продовжують трудитись як у державних установах, так і у формуваннях приватних структур, які надають ветеринарні послуги.

  Ветеранська організація об’єднує десять первинних осередків, котрі діють у районах і в місті Чернівці. У Глибокій проблемами людей поважного віку активно опікується її голова Василь Банилев- ський, у Кельменцях- Григорій Яковець, у Сокирянах – Валентина Сусленко, у Пу- тилі – найповажніший на Буковині за віком, але надзвичайно активний у різних сферах життя, Володимир Кравчук.

  Про ветеранів, передусім, ювілярів постійно розповідається у публікаціях галузевої газети «Ветеринарна медицина Буковини», щедро буковинцям надає свої сторінки всеукраїнський журнал «Здоров’я тварин і ліки». А нещодавно на обласному рівні було проведено ве- чір-диспут ветеранів і молодих спеціалістів, які прийшли у галузь медичної ветеринарії. І для них добрим подарунком стала книга Петра Мельника, яка корисна не лише для спеціалістів сільського господарства, а й для пересічних громадян та всіх, хто любить чотириногих друзів та цікавиться ветеринарною медициною.

  А про заслуженого працівника ветеринарної медицини, генерал-майора державної служби ветеринарної медицини України Петра Григоровича Мельника за поданням комітету ветеранів праці та дітей війни Чернівецької обласної ради Організації ветеранів України Чернівецька дирекція ПАТ «Укрпошта» у серії «Власна марка» випустила художню поштову марку «Мельник Петро Григорович».

  Семен ДНІСТРОВСЬКИЙ.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій