• In English
 • Володимир Лапа: Головна ціль здійснення державного контролю в сфері харчових продуктів – забезпечення населення безпечною продукцією
  , опубліковано 17 Грудня 2018 року о 14:14

  Головна мета Держпродспоживслужби при здійсненні державного контролю – не збільшення періодичності контролю операторів ринку в сфері виробництва харчових продуктів, а забезпечення населення безпечними товарами, відзначив 14 грудня Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час круглого столу «Мораторій на перевірки бізнесу закінчується, що далі».

  Захід був організований Державною регуляторною службою та у круглому столі взяла участь Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

  Також були присутні представники Торгово-промислової палати,  громадськості.

  Володимир Лапа відзначив, що для цього здійснення державного контролю в сфері виробництва харчових продуктів відбувається на основі ризико-орієнтованого підходу. Але, для виробників продуктів харчування найбільш високого ступеня ризику періодичність контролю складає раз на квартал – це зокрема стосується боєнь та підприємств із переробки продукції тваринного походження.

  Також Володимир Лапа наголосив, що наразі планові перевірки в даній сфері проводяться на основі уніфікованої форми акту, а плани їх проведення оприлюднені для ознайомлення на сайті Держпродспоживслужби та Державної регуляторної служби України, але – без зазначення конкретної дати та здійснюються без попередження.

  Учасники обговорили особливості здійснення контролю в різних сферах, права бізнесу та повноваження контролюючих органів при здійсненні заходів планового та позапланового державного контролю.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій