• In English
 • Відбулась підсумкова нарада спеціалістів Держпродспоживслужби Новоселицького району
  , опубліковано 25 Січня 2019 року о 17:17

  25 січня 2019 року працівники Новоселицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та державних установ  ветеринарної медицини Новоселицького району підвели підсумки роботи за 2018 рік та поставили завдання на 2019 рік.

  У роботі підсумкової  наради прийняв участь начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Георгійович  Александрюк, заступник голови Новоселицької районної державної адміністрації Іван Васисильович Пазяк.

  Протягом 2018 року державними інспекторами управління було посилено державний контроль за роботою піднаглядних об’єктів, проведені моніторингові  відвідування загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів з метою забезпечення дотримання законодавчих вимог щодо здоров’я та благополуччя тварин, безпечності харчових продуктів та санітарно-епідеміологічного благополуччя.

  Спеціалістами державних установ ветеринарної медицини проведена значна робота по виконанню Плану протиепізоотичних заходів та проведенні оздоровчих заходів при ліквідації небезпечних захворювань.   У 2018 році в районі реєструвалося 3 випадки АЧС та 1 випадок сказу. У ліквідації  даних захворювань приймали участь усі працівники державних установ, АЧС була локалізована і ліквідована. Проведеними заходами було не допущено розповсюдження небезпечного захворювання, за що керівництво ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та Новоселицької районної державної адміністрації подякували за виконану роботу.

  Начальником головного управління перед службою району поставлено ряд завдань на 2019 рік, а саме:

  • забезпечити виконання Рішень ДНПК в частині недопущення виникнення АЧС та інших захворювань;
  • забезпечити виконання Плану протиепізоотичних заходів;
  • забезпечити виконання Плану заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік;
  • посилити контроль за роботою фермерських господарств в частині дотримання санітарного законодавства по застосуванні пестицидів;
  • проводити постійний контроль за роботою офіційних лікарів ветеринарної медицини;

  IMG-0c9b1892525b32778a00ba160c6d17e5-V

  IMG-baaf377cde5c727efc7ea9befc5a191d-V

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій