• In English
 • В Новоселицькому районі відбулась нарада щодо правильного застосування пестицидів та заходів по недопущенні африканської чуми свиней
  , опубліковано 08 Лютого 2019 року о 13:13

  05.02.2019 року за ініціативи Головного управління  Держпродспоживслужби в Чернівецькій області  на базі Новоселицької РДА було проведено нараду  з питань    застосування пестицидів, охорони рослин, порядку реєстрації пасік та заходів з  недопущення  африканської чуми свиней.

  В нараді прийняли участь   заступник голови Новоселицької РДА Пазяк Іван Васильович, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Александрюк Олександ Георгійович, спеціалісти ГУ ДПСС в Чернівецькій області,  голови сільських рад, пасічники, керівники агроформувань та власники свиногосподарств.

  Під час наради  висвітлювались  питання щодо правового регулювання захисту рослин;

  – вимоги до застосування, зберігання, транспортування пестицидів і агрохімікатів.

  – порядок повідомлення про обробіток  пестицидами садів, земельних ділянок.

  -порядок реєстрації та ветеринарно-санітарні вимоги до пасік. Дії при  масовій загибелі бджіл. Заходи по недопущенню Африканської чуми свиней.

  В ході наради учасники мали можливість обмінятися думками, отримати корисні поради від доповідачів з проблемних питань бджільництва, застосування пестицидів. Організатори наради й надалі планують згуртовуватись навколо спільних   проблем та питань щодо обробки полів та садів аграрними компаніями з дотриманням норм та правил згідно з вимогами  закону.

  Підводячи підсумки Олександр Александрюк запропонував головам територіальних громад запрошувати спеціалістів ГУ Держпродспоживслужби для обговорення питань, що належать до компетенції служби на загальних зборах жителів сіл.

  IMG-d8381650f2df9a8f0ac67f179b0e52dd-V

  IMG-e86def0b68e0bd6a09a4b0e21c6b67e6-V

  IMG-f1a810c8a31b3af6d27dfd424d9d56ef-V

   

   

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій