• In English
 • У м.Чернівці спалах інфекційного захворювання
  , опубліковано 12 Березня 2019 року о 00:00

  За попереднім повідомленням Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» 09-10.03.2019 за медичною допомогою до медичних закладів м.Чернівці звернулись з скаргами на нудоту, блювоту, біль в животі, пронос, підвищення температури тіла (до 400 С) 5 осіб, в т.ч. 1 дитина.

  З епідеміологічного анамнезу було встановлено, що хворі 08.03.2019, в кількості 15 осіб, вживали страви в одному із закладів громадського харчування м.Чернівці.

  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спільно із спеціалістами Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» було проведено епідеміологічне розслідування та позапланову перевірку.

  Під час епідрозслідування та позапланової перевірки було виявлено ряд грубих порушень вимог законодавства, а саме: поверхні, що контактують з харчовими продуктами не всі знаходяться у непошкодженому стані, відсутні приміщення для чищення, дезінфекції та зберігання робочих інструментів та обладнання, обладнання та інвентар забруднені та не продезінфіковані, утримуються в умовах, що підвищує ризик їх забруднення та не дають змоги проводити їх чищення та дезінфекцію; зберігання харчових продуктів та сировини здійснюється з недотриманням температурного режиму; в заклад приймаються об’єкти санітарних заходів, що використовуються для виробництва харчових продуктів без супровідних документів та інше.

  Головним державним інспектором Чернівецької області видано рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів в закладі, де стався спалах.

  На разі тривають лабораторні дослідження відібраних під час розслідування зразків продукції та інших матеріалів, з метою встановлення обставин та причин виникнення спалаху.

  Ситуація знаходиться під контролем Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  spalah1

  spalah2

  spalah3

   

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій