• In English
 • Літня оздоровча кампанія 2019 року Буковини
  , опубліковано 07 Червня 2019 року о 12:12

  В Чернівецькій області розпочали свою роботу позаміські оздоровчі заклади «Лунка», «Буковинка», «Водограй», 103 пришкільні табори, 205 літніх мовних таборів, 3 праці і відпочинку.

  Впродовж червня-серпня також будуть функціонувати 8 позаміських оздоровчих закладів, 9 наметових містечок.

  З метою якісного та безпечного оздоровлення дітей в закладах оздоровлення та відпочинку спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спільно з іншими зацікавленими службами,  місцевими органами самоврядування або виконавчої влади проведені комісійні обстеження.

  Станом на 06 червня 2019 року обстежено 1 наметовий табір, 22 пришкільних, 6 мовних таборів з організацією харчування,  2 табори праці і відпочинку та 10 стаціонарних таборів оздоровлення та відпочинку. Інші заклади будуть обстежуватись перед початком їх роботи.

  Під час обстежень виявлялись порушення вимог санітарного законодавства в 9 пришкільних таборах, 1 – мовному таборі з організацією харчування та в 3 стаціонарних оздоровчих таборах. З метою усунення порушень вживались відповідні заходи.

  Слід зазначити, що перед початком роботи стаціонарних та наметових оздоровчих закладів для дітей проводиться обов’язкове дворазове лабораторне дослідження питної води на відповідність вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». За результатами досліджень питної води відхилення виявлялись 3-х закладах оздоровлення та відпочинку, вжито відповідних заходів щодо забезпечення цих закладів доброякісною питною водою.
  Ситуація знаходиться під постійним контролем Головного управління.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій