• In English
 • Дозволені місця масового відпочинку людей на водних об’єктах
  , опубліковано 15 Червня 2019 року о 09:09

  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області станом на 14.06.2019 року проведено обстеження 7 місць масового відпочинку людей, а саме: Чернівецького міського пляжу; «Берег любові»  с.Бобівці, «Аква-Плюс» с.Кам’яна, «Рутка» с. Великий Кучурів Сторожинецького району;  «Сонячний берег» та пляж №1 ТРК «Сонячна долина» ПП Родничок Тревел» с.Бояни, «Хвиля» с. Магала Новоселицького району. За результатами обстежень встановлено, що санітарні вимоги дотримуються, тобто створені умови для безпечного відпочинку населення.

  Крім того, Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проводить моніторинг води водоймищ та грунту в місцях масового відпочинку населення (пляжах) та водних об’єктах рекреаційного призначення (зон рекреацій) на території Чернівецької області. Так, за їх даними, було досліджено 36 проб води водоймищ за санітарно – хімічними, бактеріологічними, паразитологічними показникими та 22 – за вірусологічними. За результатами лабораторних досліджень відхилення від санітарних норм встановлено лише в 3 пробах води водоймищ з річки Прут на Чернівецькому міському пляжі (протоколи досліджень від 31.05.2019 року).

  А також досліджено 18 проб ґрунту за санітарно – хімічними, бактеріологічними, паразитологічними показникими та 17 – за вірусологічними, відхилень від санітарних норм встановлено лише в зоні рекреації с. Репужинці Заставнівського району (виявлено збудник ротавірусу).

  Робота в даному напрямку продовжується.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій