• In English
 • В Україні з’явилась база небезпечних товарів
  , опубліковано 18 Липня 2019 року о 13:13

  Тепер кожен споживач має можливість перевірити безпечність продукції, яка його цікавить.

   

  Міністерство економічного розвитку й торгівлі запустило базу небезпечної нехарчової продукції https://uvaga.gov.ua/uk/Main/Category/Category . За даними відомства, цей ресурс є українським аналогом європейського Rapex. Завдяки цій базі споживач має можливість перевірити безпечність продукції, яка його цікавить. Зараз там уже є інформація про декілька дитячих товарів. Зокрема зазначено, який ризик несуть іграшки, як саме вони можуть зашкодити.

  Крім того, у базі міститься корисна інформація про те, як здійснювати безпечні онлайн-покупки, що робити у разі придбання неякісної техніки чи іграшок, як і куди звертатись у випадку порушення прав. Також до бази внесли контактні дані усіх органів ринкового нагляду та чітко вказали сферу їхніх повноважень.

  Бізнесу цей ресурс надає рекомендації щодо безпечного імпорту в легкому форматі, а також інформацію про те, як повідомляти державу про продукцію, котра не відповідає вимогам безпечності, та загальні поради для виробників, розповсюджувачів та імпортерів іграшок.

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій