• In English
 • Проведення семінару- навчання для суб’єктів господарювання торгового центру «Депот».
  , опубліковано 28 Серпня 2019 року о 10:10

  На виконання Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 983-р, спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області для суб’єктів господарювання, які здійснюють торговельну діяльність  в торговому центрі «Депот» м. Чернівці, 22 серпня 2019 року проведено семінар-навчання.

  З підприємцями у формі співбесіди проведено навчання щодо вимог законодавства про захист прав споживачів при реалізації продовольчих і непродовольчих товарів, надані роз’яснення Закону України «Про захист прав споживачів» щодо прав споживача у разі придбання ним товару неналежної якості, належної якості, у разі порушення умов договору, щодо прав споживача на інформацію про продукцію та прав споживача у сфері торговельної та інших сфер обслуговування.

  Спеціалісти управління відповідали присутнім на їх запитання щодо   порядку розгляду звернень громадян та шляхів ефективного їх вирішення в нетипових ситуаціях.

  Так, в процесі заходу було обговорено приклади звернень громадян щодо повернення продавцям товарів, які не підійшли споживачам за розмірами, формою,  дизайном та,  які вийшли з ладу під час гарантійного терміну експлуатації, наведено перелік  товарів, які не підлягають обміну та поверненню і товарів, з яких утворюється  обмінний фонд.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій