• In English
 • Підсумки роботи щодо надання адміністративних послуг за 2019 рік
  , опубліковано 07 Лютого 2020 року о 16:16

  Центром надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради проведено збори з питань спільної діяльності надавачів  адміністративних та  дозвільних послуг за 2019 рік, в яких прийняло участь Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  Відповідно до ст. 8 Закону України «Про адміністративні послуги» та наказів Головного управління на кожну адміністративну послугу, які надаються розроблені і затверджені інформаційні та технологічні картки, які оприлюднені на сайті Головного управління, в розділі «Держсанепіднагляд. Адміністративні послуги». Працівники ЦНАП періодично направляють для розміщення в засобах масової інформації, а також на веб-порталі Чернівецької міської ради інформаційно-консультаційні матеріали щодо процесів отримання адміністративних послуг і документів дозвільного характеру, які викликають найбільше зацікавлення заявників.

  Протягом 2019 року Головним управлінням через ЦНАП Чернівецької міської ради було видано 22 дозволи (санітарних паспортів) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання. Також, було розглянуто 106 пакетів документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин, за результатами яких було надано 105 Рішень щодо можливості видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами та 1 рішення щодо неможливості видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

  В цілому по області було видано 42 дозволи (санітарні паспорти) на роботу з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання, розглянуто 161 пакет документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, в 1-му випадку було прийнято рішення щодо неможливості видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

  З метою покращення роботи з надання адміністративних послуг Головне управління намагається звести до мінімуму терміни розгляду і прийняття рішень, вчасно отримувати пакет документів від ЦНАП  та передавати рішення у зворотному напрямку. Спеціалістами управління постійно відслідковуються зміни в законодавстві щодо надання документів дозвільного характер, адміністративних послуг, в разі потреби забезпечується консультування в ЦНАП.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій