• In English
 • Проведено позачергове засідання ДНПК при Чернівецькій ОДА
  , опубліковано 07 Лютого 2020 року о 15:15

  06 лютого 2020 року проведено позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернівецькій ОДА.

  До порядку денного включено   два актуальні питання:

  –   ускладнення епізоотичної ситуації по грипу птиці  та проведення заходів з метою недопущення занесення збудника на територію Чернівецької області.

  –   профілактика сказу.

  По даних питаннях було заслухано звіт начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області  Александрюка О.Г. Наголошено на беззаперечному дотриманні Інструкції з профілактики та ліквідації грипу птиці, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики України № 547 від 17.10.2011 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 8 листопада 2011 р. за N 1277/20015.

  Також акцентувалась увага на активізації роз’яснювальної роботи серед населення щодо захворювань  на   високопатогенний грип птиці шляхом розміщення відповідної інформації на сайтах  районних адміністрації та в друкованих періодичних виданнях області.

  Розглядались питання щодо поводження з безпритульними тваринами та регулювання їх чисельності гуманними методами в кожному районі, місті.

  За підсумками засідання комісії, фахівцям ГУ Держпродспоживслужби в  Чернівецькій області доручили провести    у І кварталі 2020 року позапланові заходи державного ветеринарно-санітарного контролю (нагляду) щодо суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням, реалізацією живої птиці на предмет дотримання вимог біобезпеки з метою недопущення поширення збудника грипу птиці на територію Чернівецької області на виконання доручення Прем’єр-міністра України  від 30.01.2020 року № 2157/1/1-20.

   

  Протокол ДНПК 06.06.2020

  Call Now Button
  Будь в курсі подій