• In English
 • На Буковинських фермах почали використовувати сексовану сперму для осіменіння корів.
  , опубліковано 13 Лютого 2020 року о 17:17

  Під час обстеження тваринницьких ферм стало зрозуміло, що у молочної галузі Буковини є всі можливості досягти успіхів. Цьому сприяють наявність природних ресурсів, географічне розташування, кваліфіковані спеціалісти, бажання бути успішними.
  Господарства Буковини в 2019 році розпочали використовувати сексовану сперму для осіменіння великої рогатої худоби, що дасть в майбутньому кращі прибутки.
  Що таке сексована сперма?
  Це сперма, розділена на статі. Так, у лабораторних умовах відділяються сперматозоїди, які відповідають за X та Y хромосоми.
  Основною метою буковинських керівників господарств молочного скотарства є отримання більшої кількості теличок для наступного ремонту стада, збільшення кількості корів у господарстві та маточного поголів’я для наступного продажу та отримання молока. Сексовану сперму для комерційного використання одержують лише від кращих плідників, використання такої сперми забезпечує за короткий час шляхом селекційно-племінної роботи підвищення продуктивності тварин та одержання вдвічі більше власного ремонтного поголів’я.
  Застосування сексованої спермопродукції у тваринництві має основну перевагу – господар гарантовано отримує теля бажаної статі і відповідно може більш швидко підвищити показники прибутковості бізнесу.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій