• In English
 • У Чернівецькій області інспектують заклади для можливої обсервації та продовжують профілактичну роботу
  , опубліковано 04 Квітня 2020 року о 20:20

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області продовжує роз’яснювальну роботу в закладах торгівлі, в аптеках, на ринках, АЗС та підприємствах. Упродовж 3 квітня відвідано 98 об’єктів та проведено санітарно-профілактичні бесіди зі 149 особами.

  Триває робота мобільних груп у складі представників ГУ ДПСС, рятувальників та поліціянтів. Суб’єктів господарювання перевіряють на дотримання карантинних обмежень та забезпеченість засобами індивідуального захисту.

  Крім того, 3 квітня на території області продезінфіковано 15 ринків. У Чернівцях провели дезобробку дитячих майданчиків, площ, скверів та інших громадських місць під контролем працівників міського управління Держпродспоживслужби.

  Також у Чернівецькій області фахівці інспектують визначені місця можливої обсервації хворих у випадку поширення коронавірусу.

  Триває також перевірка транспорту, котрим возять медиків до лікувальних закладів регіону. 3 квітня у Вижницькому, Глибоцькому, Заставнівському та Сокирянському районах було обстежено 4 шкільних автобуси. Водії забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками для рук.

  Робота в цьому напрямку триває.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій