• In English
 • У Чернівецькій області моніторять стан дотримання карантинних обмежень та дбають про безпеку людей
  , опубліковано 08 Квітня 2020 року о 21:21

  На Буковині триває роз’яснювальна робота в закладах торгівлі, на ринках та підприємствах. Протягом 7 квітня працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області відвідали 75 об’єктів та провели профілактичні бесіди з 260 особами. Мобільні групи контролюють дотримання карантинних заходів підприємцями та перевіряють наявність у них необхідних засобів захисту й дезінфектантів.
  Крім того, представники Головного управління моніторять джерела водопостачання на території краю, зокрема водогонів та громадських криниць.
  Також під пильним контролем фахівців і знезараження ринків – упродовж минулої доби продезінфіковано 15 базарів. Продовжують обробляти спецрозчинами й вулиці населених пунктів регіону.
  Перевіряють також транспорт, котрим возять медперсонал на роботу, та забезпеченість водіїв масками й антисептиками для рук. Так, 7 квітня у Вижницькому, Заставнівському, Кельменецькому, Путильському та Сокирянському районах було обстежено 6 автобусів, які забезпечують перевезення медиків до лікувальних установ області, та 22 тролейбуси в Чернівцях.
  Санітарно-профілактична робота триває.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій