• In English
 • Спеціалісти Держпродспоживслужби перевіряють санітарний стан транспорту для перевезення медиків на роботу
  , опубліковано 13 Квітня 2020 року о 13:13

  Протягом минулого тижня, з 6 по 12 квітня, в Чернівецькій області для перевезення медпрацівників на робочі місця було залучено 92 одиниці спецтранспорту: 45 тролейбусів, 42 шкільні автобуси, по одному автобусу від Кіцманського АТП, Хотинського держлісгоспу, Глибоцької ЦРЛ, а також Глибоцької й Тереблеченської ОТГ.

  У Чернівцях у першу зміну (з 7:00 до 09:30) курсували 45 тролейбусів, а в другу (з 17:00 до 20:30) – 37. Усі транспортні засоби обробляють дезінфекційним розчином “Санітаб”, екіпажі кожного тролейбуса укомплектовані засобами захисту (масками, одноразовими рукавичками та антисептиками).

  18 автобусів забезпечують транспортування працівників до медустанов обласного центру із 7 районів краю, а саме: з Вижницького, Герцаївського, Глибоцького, Заставнівського, Кіцманського, Новоселицького та Сторожинецького. 29 автобусів здійснюють перевезення лише в межах районів.

  Спеціалісти Головного управління протягом минулого тижня перевірили 36 транспортних засобів (44 автобуси та 22 тролейбуси). Усі водії забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками для рук. Для дезінфекції транспорту визначили спеціальні майданчики на відповідних адмінтериторіях.

  Робота в цьому напрямку триває.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій