• In English
 • Держпродспоживслужба контролює санітарний стан транспорту, котрим перевозять медперсонал
  , опубліковано 27 Квітня 2020 року о 12:12

  Протягом минулого тижня, з 21 по 26 квітня, в Чернівецькій області для перевезення медпрацівників на робочі місця було залучено 91 одиницю спецтранспорту.

  У Чернівцях у першу зміну (з 7:00 до 09:30) курсували 45 тролейбусів, а в другу (з 17:00 до 20:30) – 38 тролейбусів. Усі транспортні засоби обробляють дезінфекційним розчином “Санітаб”, екіпажі кожного тролейбуса укомплектовані засобами захисту (масками, одноразовими рукавичками та антисептиками).

  Для перевезення медперсоналу до лікувальних закладів районів та міста Чернівці залучили 42 шкільні автобуси, 1 рейсовий автобус м. Чернівці, 1 – Глибоцької ЦРЛ та по 1 – Глибоцької й Тереблеченської ОТГ.

  19 автобусів забезпечували транспортування працівників до медустанов обласного центру з 6 районів краю, а саме: з Вижницького, Глибоцького, Заставнівського, Кіцманського, Новоселицького та Сторожинецького. 26 автобусів здійснювали перевезення лише в межах районів.

  Спеціалісти Головного управління протягом минулого тижня перевірили 32 транспортних засоби. Усі водії забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками для рук. Для дезінфекції транспорту визначили спеціальні майданчики на відповідних адмінтериторіях.

  Робота в цьому напрямку триває.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій