• In English
 • У Чернівцях за незаконне розміщення реклами оштрафували підприємця
  , опубліковано 27 Травня 2020 року о 10:10

   

  “Вуличне радіо” – це насамперед джерело інформації. Утім, часто його використовують і як майданчик для реклами. Тож тут є місце для зловживань. Адже, за українським законодавством, транслювання реклами за допомогою засобів, розміщених на електроопорах, є забороненим.

  Однак є особи, котрі нехтують законом. Так, у липні 2019 року за трансляцію реклами вуличним радіо, розміщеним на тролейбусних опорах, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області оштрафувало розповсюджувача. Однак, суб’єкт господарювання не погодився з таким рішенням та подав позов до суду про його скасування. У березні 2020 року суд апеляційної інстанції рішення державного органу визнав правомірним, а суб’єкта господарювання зобов’язав сплатити штраф за порушення законодавства про рекламу.

  Цю справу було розпочато за розглядом скарги громадянина м. Чернівці, який звернувся до управління захисту споживачів, повідомивши про ознаки порушення законодавства про рекламу. І таким чином відстояв свої громадянські права.

  Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області наголошує, що, згідно з частиною 7 статті 8 Закону України “Про рекламу”, розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (зокрема опорах) зовнішнього освітлення – ЗАБОРОНЕНО.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій