• In English
 • ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ! Держпродспоживслужба посилила контроль за дотриманням протиепідемічних норм
  , опубліковано 23 Червня 2020 року о 17:17

  Це пов’язано зі зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію в Україні.  За даними Держпродспоживслужби, кожен шостий об’єкт порушує протиепідеміологічні вимоги, визначені постановами головного державного санітарного лікаря України.

  – Основна причина росту – порушення протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання. Також на негативну динаміку захворюваності вплинуло недотримання правил під час перевезення в міському, міжміському та міжобласному транспорті. Для недопущення погіршення епідемічної ситуації та вимушеного посилення карантинних заходів буде посилено державний контроль, – наголосив Віктор Ляшко.

  Органи контролю та місцевого самоврядування мають забезпечити проведення регулярних рейдових перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог щодо функціонування в умовах адаптивного карантину, а саме: носіння масок, соціальна дистанція та дезінфекція у закладах харчування, на ринках, у магазинах та громадському транспорті, проведення температурного скринінгу персоналу та відвідувачів, наявність антисептиків.

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області посилює державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства та виконанням протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування, ринків, об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів. Для цього залучають особовий склад обласного, Чернівецького міського та районних управлінь Служби.

  У разі виявлення порушень протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання буде вжито відповідних заходів реагування.

  Нагадаємо, за результатами перевірок, проведених протягом минулого тижня, в Чернівецькій області найбільше порушень (60%)  протиепідеміологічних вимог виявили у закладах торгівлі непродовольчими товарами та громадського харчування.

  Зауважимо, що станом на ранок 23 червня в Україні підтверджено 38 074 випадки інфікування COVID-19 (з них 16 956 одужали, 1035 померли), за даними Центру громадського здоров’я. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 833 випадки. У Чернівецькій області наразі зафіксовано 4419 інфікованих коронавірусом, за добу виявлено 62 нових випадки захворювання.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій