• In English
 • Дотримання протиепідемічних норм перебуває на постійному контролі Держпродспоживслужби
  , опубліковано 30 Червня 2020 року о 21:21

  Спеціалісти Головного управління здійснюють профілактичні та протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції на об’єктах нагляду, згідно з постановами головного державного санітарного лікаря України. Моніторять агропродовольчі ринки, заклади торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування, перукарні й салони краси та інші установи.

  Так, протягом 28-29 червня поточного року в області перевірили 94 об’єкти нагляду щодо дотримання ними карантинних заходів. З 47 обстежених у неділю об’єктів 27 – продовольчі (19% із них мали порушення); 12 агропродовольчих ринків (недоліки зафіксували на 9 із них); 6 закладів громадського харчування (4 з порушеннями); та 2 установи інших категорій (недоліки відсутні). 29 червня спеціалісти проінспектували ще 47 об’єктів: 26 продовольчих (на 46% із них були недоліки); 5 агропродовольчих ринків (порушення виявили на 50% із них); 9 закладів громадського харчування (недоліки зафіксували на 33% із них); 1 перукарню та 5 закладів інших категорій (без порушень). Загалом недоліки зафіксували на 36 об’єктах, складено 20 адмінпротоколів. Крім того, про виявлені порушення інформовані органи місцевої влади та самоврядування.

  Також провели роз’яснювальну роботу серед 1331 особи.

  У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації посилено реагування в Чернівецькій області на порушення обмежувальних заходів. Так, за звітний період було оформлено 19 адмінпротоколів через нехтування карантинними обмеженнями. Тому ще раз нагадуємо про важливість дотримання протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання.

  На виконання протоколу №12 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 червня та протоколу №1 засідання  штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 25 червня спеціалісти районних управлінь ГУ ДПСС посилили державний санітарно-епідеміологічний нагляд за об’єктами підвищеного епідемічного ризику в місцях підтоплення на території Чернівецької області.

  Так, 28 та 30 червня спеціалісти перевірили 226 джерел децентралізованого водопостачання (індивідуальні підтоплені криниці) в селах Вали Вижницького, Молниця Герцаївського, Тарасівці Новоселицького та Розтоки Путильського районів. Крім того, проводили санітарно-освітню роботу серед населення з питань профілактики інфекційних хвороб, харчових отруєнь, дотримання правил особистої гігієни в надзвичайних умовах. На території підтоплених населених пунктів не спостерігається підвищеної інфекційної захворюваності.

  Робота в цьому напрямку триває.

  2345671011121314151718

  Call Now Button
  Будь в курсі подій