• In English
 • Які протиепідемічні вимоги діятимуть під час проведення місцевих виборів
  , опубліковано 18 Вересня 2020 року о 13:13

  Уряд затвердив додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19, інформує пресслужба Кабінету Міністрів.

  У документі передбачені протиепідемічні вимоги для всіх учасників виборчого процесу. Зокрема, проводитиметься опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг усім особам, які заходять до приміщень для голосування та виборчих комісій. На вході до цих будівель повинні бути антисептики для рук.

  Крім того, в приміщеннях має бути розмітка, що вказує на дотримання дистанції не менше 1 метра. Потоки виборців, на вхід та на вихід, повинні бути розділені. Також рекомендовано одночасне перебування виборців у будівлі з розрахунку не більше ніж троє осіб на один стіл для видачі бюлетенів.

  Стільці, столи та інші меблі, які використовує виборча комісія, мають бути продезінфіковані.

  Водночас члени виборчої комісії повинні дотримуватись соціального дистанціювання, тобто сидіти на відстані не менше ніж 1 метр один від одного, або застосовувати фізичні бар’єри, наприклад, прозорі екрани.

  Виборці мають виконувати протиепідемічні заходи: обробити руки дезінфекційними засобами перед входом до приміщення,  перебувати у респіраторі або захисній масці. При цьому члени виборчої комісії можуть звернутися до громадян із проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

  Також рекомендовано користуватися особистою ручкою.

  Засоби захисту повинні мати усі члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розміщені будівлі для голосування.

  Детальніше ознайомитися з цими вимогами можна на сайті Кабміну за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/news/zatverdzheno-protiepidemichni-zahodi-pid-chas-provedennya-viboriv.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій