• In English
 • Дотримання карантинних обмежень під час локдауну
  , опубліковано 11 Січня 2021 року о 21:21

  З метою попередження поширення захворювання на COVID-19, фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спільно з працівниками Національної поліції України впродовж 08-10 січня 2021 року здійснювались моніторингові перевірки об’єктів на території міста Чернівці, де встановлено додаткові обмеження щодо протиепідемічних заходів. З початку запровадження карантинних заходів, протягом трьох діб, перевірено 189 об‘єктів, з них:
  – 48 закладів громадського харчування;
  – 3 агропродовольчих ринка;
  – 43 продовольчих магазина;
  – 78 непродовольчих магазинів;
  – 17 інші( аптеки, сто,перукарні).
  Зафіксовано роботу 5- ти закладів після 18.00 год.
  Крім того, 10.01.2021 року, начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Косован А.В. та начальником Чернівецького міського управління Держпродспоживслужби Лазарєвим С.Ю. спільно з працівниками поліції було проведено моніторинг об’єктів, які розташовані на території міста Чернівці, за результатами якого були виявлені працюючі заклади, не зважаючи на сумну статистику по захворюваності на COVID-19 та летальні випадки від цієї хвороби, а саме, це – заклад «SOLO», заклад «Бартка», заклад «Чайковський», заклад «Прайм» та заклад з надання комп’ютерних послуг «Game on».
  Через недотримання карантинних вимог складено протоколи про адміністративні правопорушення та надано пропозиції щодо дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання.
  Працівниками Чернівецького міського управління Держпродспоживслужби постійно проводиться роз’яснювальна робота та доводяться вимоги суб’єктам господарювання щодо функціонування закладів в умовах карантину.

  lock-5

  Call Now Button
  Будь в курсі подій