• In English
 • Шановні буковинці!
  , опубліковано 18 Лютого 2021 року о 15:15

  На даний час на території України ускладнилася епізоотична ситуація щодо грипу птиці. Так, в минулому році випадки грипу зафіксовані у Вінницькій (1), Київській (2), Херсонській (1) та Миколаївській областях (5) серед свійської птиці. Станом на сьогоднішній день в поточному році грип птиці зареєстровано в Миколаївській області (2), Київській (1), Донецькій (2).

  16.02.2021 року виявлено один труп загинувшого лебедя на річці Прут в районі «Кемпінг» м.Чернівці Чернівецької області. Для виключення грипу птиці патматеріал досліджено у Вінницькій регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби. Результат дослідження – негативний.

  Грип птиці- гостра контагіозна інфекція птахів, яка характеризується загальним пригніченням, набряками, ураженням респіраторних органів та шлунково-кишкового тракту. До грипу сприйнятлива домашня, синантропна та дика перелітна птиця. Основними переносниками та джерелом розповсюдження інфекції є перелітні водоплавні птахи.

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області закликає мешканців Буковини утриматись від відвідування місць скопичення дикої перелітної птиці (лебедів) та їх годування в межах річки Прут, з метою забезпечення перельоту птиці на звичні місця постійного перебування!!!

  Call Now Button
  Будь в курсі подій