• In English
 • Щодо вжиття протиепідемічних заходів під час посилення карантинних обмежень
  , опубліковано 01 Березня 2021 року о 17:17

  Шановні Буковинці!

  ⚠️ Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104 «Про внесення змін до яких актів Кабінету Міністрів України» та п. 7 протоколу позачергового засідання Чернівецької обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26 лютого 2021 року № 4 Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області впродовж 27-28.02.2021 року проведено 300 перевірок дотримання протиепідемічних обмежень суб’єктами господарювання в складі мобільних груп з працівниками Національної поліції.

  🛑 За результатами перевірок порушення дотримання карантинних обмежень встановлені на 58 об’єктах, за результатами виявлених порушень складено 8 протоколів про порушення санітарних норм та надано 50 приписів (рекомендації).

  ‼️ Основна увага зверталась на дотримання протиепідемічних обмежень закладами громадського харчування, розважальними закладами та магазини з реалізації харчових продуктів.

  Всього перевірено 103 заклади з торгівлі харчовими продуктами, в 47 виявлені порушення дотримання карантинних обмежень, складено 4 протоколи та надано 43 приписів (рекомендації).
  Також, охоплено перевірками 175 заклад громадського харчування, порушення виявлені на 5 об’єктах, складено 3 протокол про порушення вимог протиепідемічних обмежень та 2 приписи (рекомендації).

  Зокрема, на території м. Чернівці продовж 27-28 лютого 2021 року під час проведення перевірок розважальних закладів та закладів громадського харчування виявлялись порушення протиепідемічних обмежень. Всього перевірено 9 розважальних закладів, виявлені порушення в одному закладі – «Країна мрій», який працював під час заборони, 8 інших були зачинені і 13 закладів громадського харчування, порушення карантинних обмежень встановлені в закладах «Три ведмеді» та «Роксолана», за виявлені порушення складено 2 протоколи про порушення протиепідемічних обмежень.

  ‼️‼️Також, незважаючи на заборону працювали розважальні заклади «Чайковський», «Йоки», «Соло», «Fon Fisher», «Версаль» вживаються відповідні заходи реагування.prov-1prov-2prov-3prov-5prov-6prov-7prov-8prov-9prov-10
  Робота триває.

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій