• In English
 • Обстеження щодо обмежень в « червоній зоні» тривають
  , опубліковано 03 Березня 2021 року о 21:21

  Відреагувавши на інформацію в мережі інтернет щодо функціонування закладів, які розташовані по вул. О. Кобилянської 03.03.2021 року спеціалістами Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області обстежено 55 об’єктів господарювання по вищевказаній вулиці міста.

  ⚠️ За результатами обстеження 23-х закладів громадського харчування, виявлено наступне: 15 закладів – працювали на виніс:«Bruno», «Bella Napoli», «Я люблю Кебаб», «Стейк мастер», «Джоржина», «Gusto coffee», «Львівські пляцки», «П’яна вишня», «Терасса», «Картотека», «Cat Cat», «Grand coffe», «М’ята», «Ефес», «PanJaPan». 6 – зачинені: «Білий налив», «Панська Гуральня», «Gorno», «Баклажан», «Стейк Хаус», «Колесо».

  🛑🍕Крім того у закладах «YUGO» та «Віденська кав’ярня» виявлено порушення щодо недотримання карантинних вимог зазначених у постанові КМУ від 17.02.2021 №104, а саме в закладах перебували відвідувачі, що категорично заборонено в умовах перебування в «червоній зоні» епідемічної небезпеки, натомість адміністрація повідомила, що присутні – це родичі власників. Працівниками управління Держпродспоживслужби проведено роз’яснювальну роботу та надано рекомендації щодо усунення порушень.

  ⚠️Також, обстежено 3 продуктові магазини та 29 магазинів по реалізації непродовольчої групи товарів, 9 з яких функціонують з дозволеною групою товарів, 20 – зачинені.

  ❗️Отже, інформація, яка розповсюджена щодо роботи всіх закладів громадського харчування з порушенням карантинних вимог, по вулиці О. Кобилянської є недостовірною.

  red-7red-8red-1red-2red-3red-4

  red-5red-6

  Call Now Button
  Будь в курсі подій