• In English
 • Робота покращується – щодо контролю за безпечністю харчових продуктів на агропродовольчому ринку КП МТК «Калинівський ринок»
  , опубліковано 08 Травня 2021 року о 11:11

  На нараді Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, яка відбулась 06 травня 2021 року було обговорено ситуацію щодо реалізації харчових продуктів на продовольчих секторах № 4 та 5 КП МТК «Калинівський ринок».

  Спеціалістами державної лабораторії ветеринарно – санітарної експертизи на ринку №7 (далі ДЛВСЕ) інформовано про те, що ситуація покращується. Частина реалізаторів харчових продуктів промислової групи вже придбали холодильні установки із виставковою вітриною, частина здійснюють реалізацію із стаціонарних холодильних вітрин. Щоденно проводиться контроль за реалізацією харчових продуктів зі сторони адміністрації ринку. У разі виявлених порушень накладаються штрафні санкції (тільки протягом 05.05.2021 року було притягнуто до відповідальності 5 осіб). Постійно проводиться роз’яснювальна робота як спеціалістами ДЛВСЕ так і адміністрацією ринку з реалізаторами та споживачами щодо питань безпечності харчових продуктів та профілактики харчових отруєнь тощо.

  Відповідно до звернення адміністрації КП МТК «Калинівський ринок» Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області буде проведено позаплановий захід державного контролю реалізаторів харчових продуктів промислової групи товарів по дотриманню діючого харчового законодавства.

  kalin-1kalin-2kalin-3kalin-4kalin-5

  Call Now Button
  Будь в курсі подій