• In English
 • Усі пункти незалежного зовнішнього оцінювання міста Чернівці щодо дотримання протиепідемічних заходів для проведення ЗНО готові!
  , опубліковано 27 Травня 2021 року о 12:12

  Впродовж 24 – 27 травня 2021 року, на виконання окремого доручення Чернівецька обласна державна адміністрація працівниками Чернівецького управління Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, спільно з представниками управління освіти Чернівецької міської ради, проводились моніторингові комісійні обстеження пунктів зовнішнього незалежного оцінювання щодо дотримання порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення ЗНО та єдиного фахового вступного випробовування в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

  ✅ Загалом обстежено 15 пунктів зовнішнього незалежного оцінювання. Всі пункти забезпечені антисептичними та дезінфікуючими засобами, засобами індивідуального захисту (масками, захисними щитки, одноразовими халатами-накидками).

  ✅ Для проведення сесії залучені медичні працівники, які здійснюють температурний скринінг та надають, в разі необхідності, медичну допомогу.

  ✅ В усіх обстежених закладах створені умови для дотримання соціальної дистанції, а саме в місцях загального користування – наявні розмітки, розроблені маршрути для учасників ЗНО.

  ✅ В класних приміщеннях визначені місця розсадки учасників з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1-2 метри один від одного. Слід зазначити, що на всіх пунктах ЗНО створені безпечні умови для проведення незалежного оцінювання.
  Робота в даному напрямку триває.

  zno-2zno-3zno-4zno-5zno-6

  Call Now Button
  Будь в курсі подій