• In English
 • Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області проводить роз’яснювальну роботу в підприємствах торгівлі
  , опубліковано 19 Червня 2021 року о 00:00

  З метою забезпечення виконання суб’єктами господарювання, що здійснюють реалізацію непродовольчих товарів та надають споживачам інформацію про товари, вимог законодавства про захист прав споживачів та інших нормативно-правових актів управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області (надалі-Управління) організовано та проведено лекцію для працівників ТОВ «Укрпрогрес».

  В ході проведення даного заходу працівників товариства було ознайомлено з вимогами Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», а саме про обов‘язковість використання державної мови в сфері торговельного обслуговування підприємств усіх форм власності.

  До уваги працівників була доведена інформація про те, що на прохання споживача його персональне обслуговування може здійснюватися також іншою мовою, прийнятною для сторін.

  Присутніх було ознайомлено з вимогами статті 15 Закону України «Про захист прав споживачів» щодо надання покупцям необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації для різних видів товарів.

  У формі діалогу було проведено практичне заняття щодо оформлення цінників на товари.

  Крім того, спеціалісти Управління надали відповіді працівникам підприємства щодо їх дій в нетипових ситуаціях, зокрема, при виникненні конфліктних ситуацій між продавцем та споживачем, пошкодженні товару споживачами тощо.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій