• In English
 • На Буковині посилено готовність реагування у випадку спалаху грипу птиці
  , опубліковано 25 Серпня 2021 року о 16:16

  Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області проведено тренінг-навчання щодо підвищення обізнаності та посилення готовності реагування у випадку спалаху грипу птиці.

  Навчання проходили 19 та 20 серпня 2021 року у на базі Головного управління та регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  До навчань залучались керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, начальники, заступники та провідні лікарі районних та Чернівецької обласної державних лікарень ветеринарної медицини, спеціалісти Чернівецької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

  Під час тренінгу проведено анкетування учасників, висвітлено питання визначення геолокації вогнищ інфекції, створено дві навчальні групи, які в ситуаційних умовах опрацювали епізоотичне розслідування, протокол засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, план заходів з ліквідації захворювання на грип птиці.

  Під час практичної частини відпрацьовано навички із відбору крові, трахеальних і клоакальних змивів на грип птиці, стемпінг-ауту птиці та патологоанатомічний розтин трупів птиці. Акцентовано увагу присутніх на правилах пакування та надсилання патологічного матеріалу для лабораторних досліджень.

   

  grip-7grip-2grip-3grip-5grip-1grip-6grip-4

  Call Now Button
  Будь в курсі подій