• In English
 • Перевірки на дотримання карантинних обмежень тривають
  , опубліковано 05 Жовтня 2021 року о 11:11

  Від початку жовтня 2021 року співробітниками Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за участю начальника Анжели Косован та спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, було проведено 232 моніторингових обстеження, під час яких виявлено 71 порушення.

  Зокрема, у вихідні дні, а саме 2 та 3 жовтня, було посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів. Перевірено 201 заклад, з них 142 в м.Чернівці.

  Перевірки проводились в закладах продовольчої торгівлі, на агропродовольчих ринках, в закладах торгівлі непродовольчими товарами, у громадському транспорті, АЗС, салонах краси, школах, садочках та в закладах громадського харчування.

  Найбільше порушень виявили саме у закладах громадського харчування. Працівники майже не дотримуються маскового режиму.  В одному з закладів було складено протокол по 46 статті Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, який передбачає штраф у розмірі від 3400 грн до 5100 грн.

  Держпродспоживслужба в Чернівецькій області, нагадує, що зараз дуже складний період, захворювання зростають з кожним днем, бережіть себе та своїх близький. Не нехтуйте елементарними правилами, дотримуйтесь протиепідемічних заходів і будьте здорові.

  per-2

  per-3

  per-4per-5per-6per-7per-8per-9per-10per-11per-12per-13per-14

  Call Now Button
  Будь в курсі подій