• In English
 • Виявлено несанкціоновану речовину оксид етилену в порошку екстракта гарцинії камбоджійської
  , опубліковано 04 Листопада 2021 року о 13:13

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує про отримання інформаційних повідомлень через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від  28.10.2021 року № 2021.5147 fup29 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену в порошку екстракту гарцинії камбоджійської, що використовувалась у харчовій добавці «Ostro Vit Контроль апетиту, 60 капсул» та експортувалась з Польщі (Fitness Trading Robert Szulborski, Zambrow) до України(отримувач: ФОП Бутко О.М., вул. Борщагівська,4А, кВ.74, м. Київ).

  Держпродспоживслужба в Чернівецькій  області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій  області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

  Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за тел.:
  (0372) 51-13-89,
  (0372) 51-13-92 або звертайтесь до територіальних управлінь.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій