• In English
 • Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області перевіряють виконання протиепідемічних заходів
  , опубліковано 05 Листопада 2021 року о 14:14

  Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області систематично проводяться моніторингові обстеження з питань дотримання суб’єктами господарювання різних сфер діяльності вимог рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактики COVID-19, Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” та Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”.

  За період від 25 жовтня по 4 листопада спеціалістами Головного управління, в складі 13 мобільних груп, обстежено 829 об’єктів. Всього виявлено 247 порушень, складено 76 протоколів та надано 209 рекомендацій.

  В ході проведення моніторингових обстежень фахівці Держпродспоживслужби проводять роз’яснювальну роботу щодо дотримання карантинних вимог, наголошують на необхідності використання індивідуальних засобів захисту під час карантину та проведенні вакцинації.

  Оскільки спостерігається погіршення епідемічної ситуації із захворюваності на COVID-19, контроль за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог та карантинних обмежень з боку Держпродспоживслужби суттєво посилюється.

  per-2per-3per-4per-5per-6per-7per-8per-9

  Call Now Button
  Будь в курсі подій