• In English
 • Дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання під час здійснення обстежень Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області
  , опубліковано 12 Листопада 2021 року о 19:19

  За період з 8 листопада по 12 листопада 2021 рок спеціалістами Головного управління, було обстежено 496 об’єктів (463 спільно з представниками національної поліції).

  Всього було виявлено 118 порушень, складено 34 протоколи та надано 84 рекомендації.
  В ході здійснення моніторингових обстежень роз’яснювальну роботу провели з 1242 особою.
  Робота в даному напрямку продовжується.

  Основні порушення,  які виявлялись:
  – не вимірюють температуру відвідувачам;
  – прибирання проводять без використання дезінфекційних засобів;
  – біля місць потенційного скупчення людей не нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами;
  – неорганізований централізований збір використаних засобів індивідуального захисту.

  Порушення вимог Постанови ГДСЛ України  від 06.10.2021 №13  «Про затвердження протиепідемічних заходів в закладах громадського харчування на період карантину  у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

  – неорганізований централізований збір використаних засобів індивідуального захисту;
  – відсутній антисептик для обробки рук відвідувачами;
  – біля місць потенційного скупчення людей відсутнє маркування  для перебування в черзі  з дотриманням дистанції людей не менше 1,5 м.

  Порушення вимог Постанови ГДСЛ України  від 06.10.2021 №17  «Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

  Робота впродовж 2021 року

  Проведено 19417 моніторингових обстежень об’єктів, з яких 10209 – спільно із працівниками Національної поліції та органами місцевої влади. За результатами проведених заходів було складено 892 протоколи про адміністративні правопорушення, надано 18 приписів та 2817  рекомендацій (пропозиції).
  В ході проведення моніторингових обстежень спеціалісти  Держпродспоживслужби проводять роз’яснювальну роботу щодо дотримання карантинних вимог, наголошують на необхідності використання індивідуальних засобів захисту під час карантину та проведенні вакцинації.

  prov-2prov-3prov-4prov-5prov-6

  Call Now Button
  Будь в курсі подій