• In English
 • У місті Кіцмань відбувся семінар – навчання на тему: “Дітям Буковини – здорове харчування”
  , опубліковано 01 Грудня 2021 року о 16:16

  У місті Кіцмань, 24 листопада, відбувся семінар – навчання за участю спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  Тема семінару: “Дітям Буковини – здорове харчування”.
  Організаторами навчання виступили Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини  Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області. У навчанні взяли участь керівники закладів шкільної та дошкільної освіти району, медичні працівники закладів, відповідальні за харчування, постачальники харчових продуктів та організатори харчування.

  Серед основних питань, які обговорили на семінарі були:

  – виконання регіонального плану заходів “Дітям Буковини – здорове харчування на 2020 – 2022 роки”;
  – проаналізували моніторингові перевірки постачальників харчових продуктів до закладів загальної середньої освіти та організаторів харчування в закладах загальної середньої освіти області за 9 місяців 2021 року;
  – проаналізували проведення державної реєстрації закладів освіти шкільної та дошкільної, організаторів харчування та постачальників харчових продуктів;
  – обговорили стан виконання реформи шкільного харчування, яку запровадила дружина Президента України Олена Зеленська від 10 грудня 2020 року та багато інших не менш важливих питань стосовно харчування дітей в школах та садочках.

  kic-2kic-3kic-4kic-5kic-6

  Call Now Button
  Будь в курсі подій