• In English
 • Виявлено несанкціоноване використання бамбука в меламіновому посуді
  , опубліковано 09 Грудня 2021 року о 12:12

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує про отримання інформаційних повідомлень через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 02.12.2021 р. № 2021.3230 – fup4 стосовно несанкціонованого використання бамбука в меламіновому посуді, що експортувався з Китаю (виробник: BRIGHTTMAN INDUSTRIAL LTD Ningbo) через Францію (імпортер: Moulin Roty Nort sur Erdre) ) до України.

  Держпродспоживслужба в Чернівецькій  області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій  області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

  Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за тел.:
  (0372) 51-13-89,
  (0372) 51-13-92 або звертайтесь до територіальних управлінь.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій