• In English
 • Карантинні обмеження, де виявили порушення
  , опубліковано 11 Грудня 2021 року о 18:18

  Карантинні обмеження тривають, на жаль, вірус не відпускає, тому Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області разом з Головним управлінням Національної поліції в Чернівецькій області та Управлінням патрульної поліції в Чернівецькій області продовжує слідкувати за дотриманням карантинних обмежень в закладах міста та області.

  З позитивного – це те, що чернівчани стали більш свідомими, вже значно менше зустрічаємо порушень маскового режиму, проте є ще над чим працювати.

  Додаємо звіт за 10 грудня. Нашими спеціалістами, разом з національною та патрульною поліцією перевірено 15 об’єктів:

  Спортивні зали: Статус, Спорт Лайф, Титан, VIP gym (один з них зачинений)

  Заклади громадського харчування: «Йоки», «Чиабатта», «the Gентельмен», «Клеопатра» та «Гойра»

  Продуктові магазини: «Сирне королівство» та «almada”

  Розважальні заклади: «Chaikovsky», «Бартка» та «Laboratoria Club»

  З них виявлено 5 порушень та надано 5 рекомендацій. Загалом роз’яснювальну роботу провели з 92 особами. Нагадали про важливість вакцинації, адже здорова нація – сильна країна!

  У двох закладах громадського харчування, а саме: «Бартка» та «Гойра» поліція склала протокол про адміністративне порушення по частині 1 ст 44-3 КУпаП за те, що відвідувачі були без сертифіката про вакцинацію. Передбачено покарання у вигляді штрафу: від 17 000 грн до 34 000 грн для громадян та від 34 000 грн до 170 000 грн. для посадових осіб.

   

   

  karat-2karat-3karat-4karat-5karat-6karat-7

  Call Now Button
  Будь в курсі подій