• In English
 • Семінар-навчання «Дітям Буковини – здорове харчування на 2021-2023 роки»
  , опубліковано 20 Грудня 2021 року о 16:16

  На виконання регіонального плану заходів “Дітям Буковини здорове харчування на 2021-2023 роки” було проведено семінари навчання, відділом безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Новоселицького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, а саме: 16.12.2021 проведено семінар навчання на базі Зеленогайського закладу загальної середньої освіти Новоселицької ТГ. В даному заході взяли участь керівники Новоселицької ТГ, керівники закладів шкільної та дошкільної освіти, відповідальні особи за харчування в закладах освіти, відповідальні особи по впровадженню системи НАССР в закладах освіти, кухарі.

  За результатами навчання обговорено та прийнято ряд рішень, щодо покращення  технічної бази харчоблоків та відповідних умов харчування дітей.

  Під час проведення заходу було розглянуто ряд проблемних питань, які стосуються організації харчування в закладах освіти, щодо безумовного дотримання вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, заснованих на принципах НАССР.

   

  sp-2sp-3

  Call Now Button
  Будь в курсі подій