• In English
 • Увага! Підозра на отруєння в с. Мигове
  , опубліковано 16 Січня 2022 року о 21:21

  16 січня 2022 року до «Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України»  надійшло екстрене повідомлення про звернення 2-х хворих зі скаргами на підвищення температури тіла та блювоту. Хворих доставлено бригадою екстреної медичної допомоги з с. Мигове Вижницького району. Встановлено діагноз «гастроентероколіт». Від госпіталізації хворі відмовились, а своє захворювання пов’язують з вживанням їжі в ресторані «Гетьман», що знаходиться в с. Мигове Вижницького району. Згодом надійшло повідомлення про звернення ще 14 осіб з ознаками харчового отруєння.

  На місце події одразу ж виїхали наші спеціалісти. Фактори передачі, обставини та джерело збудника захворювання наразі встановлюється шляхом епідрозслідування випадків ГКІ спільно з нашим територіальним органом Держпродспоживслужби.

  Нагадуємо! Віруси чи бактерії можуть потрапити в харчові продукти на будь-якій стадії шляху від виробництва до столу, тому кожен учасник процесу, від виробника до споживача, відіграють роль у запобіганні зараження їжі. Будьте відповідальні!

  Про подальші висновки та результати досліджень ми повідомимо згодом.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій